Szafa medyczna to niezbędne osprzętowanie w placówkach medycznych, szpitalach i przychodniach. Jest funkcjonalnym i wygodnym rozwiązaniem na bezpieczne przechowywanie leków jak również drobnego sprzętu medycznego.

CECHY SZAFY MEDYCZNEJ
Szafa lekarska, jednodrzwiowa, składająca się z części górnej i dolnej o lekko odmiennejbudowie, to strukturawykończona z wysokiej jakości blach o grubości od 0,8 do 1,0 mm, pokrytych estetyczną i trwałą powłoką lakierową nałożoną w technologii proszkowej. Warstwa lakieru niewrażliwa na korozję i niewielkiezniszczenia mechaniczne w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu klientmożewybrać i dopasować kolor szafy do każdego wnętrza. Standardowy kolor szafy to jasno szary.

Zobacz pełną ofertę na szafy medyczne przeszklone.

Część górna zaopatrzona jest w trwałe drzwi zamykane kluczem z wygodną klamką. Dzięki półkom o maksymalnym udźwigu 25 kilogramów, przeszkleniu drzwi i boków, wszystko stworzone ze szkła hartowanego, szafa jest bezpieczna w użyciu.

Część dolna bez przeszklenia, zaopatrzona jest w jedną szklaną półkę, zamykaną pełnymi drzwiami uchylnymi zamykanymi na klucz.
Jeśli chcesz zobaczyć więcej produktów, kliknij szafa lekarska przeszklona

Drzwi dolne i górne zamykane są zamkiem baskwilowym 3-punktowym, którego konstrukcjaumożliwiawpasowanie rygla powyżej i poniżej systemu blokującego. Zamek obraca się, a rygle wpasowują się w szczeliny lub uchwyty umiejscowione w górnej i dolnej części szafy. Zapewnia to większą wytrzymałość i lepsze zabezpieczenie szaf i drzwi.

WYMIARY SZAFY:
 – Wysokość 1800 milimetrów (+100mm z nogami z blachy lub kołami)
 – Szerokość 600 mm
 – Głębokość 420 mm

Poznaj ofertę

Tutaj obejrzysz produkt szafa na leki szpitalna