Holter jest nieinwazyjnym, bezgłośnym, o kompaktowychrozmiarach, niewielkiejwadze i niezawodnym monitorem ciśnienia krwi i SPO2 dla przeznaczeń ambulatoryjnych. Przy użyciu 2 baterii alkalicznych (typ AA) potrafiwykonywać pomiary w czasie 24 godzin. Gwarantuje podwójną ochronę bezpieczeństwa i może być podłączony do każdego laptopa lub komputera PC. Oprogramowanie komputerowe dla systemów Windows dołączone wraz z PM50 jest estetyczne i intuicyjne w obsłudze dla lekarza. Oprogramowanie umożliwia przeprowadzenie kompleksowych analiz oraz wydruk lub przesłanie internetem raportu.

Holter ciśnieniowy CMS-PM50 zawiera duży kolorowy wyświetlacz graficzny. Posiada dwa tryby pracy holterowski lub monitor pacjenta.

W trybie holterowskim wykonywane są pomiary ciśnienia wg programu zaleconego przez lekarza. Rejestrator posiada trzy okresy pomiarowe, między innymi aktywność dzienna i nocna oraz okres specjalny, programowanie odbywa się przy użyciu komputera i wysyła się do PM50. Okresy pomiarowe można ustawić na: 5, 10, 15, 20, 30, 45, 60, 90 i 120 minut. Możliwy jest pomiar na żądanie pacjenta poprzez naciśnięcie jednego przycisku klawiatury.

W trybie monitora pacjenta monitorowane jest ciśnienie krwi z ustawieniami zaleconymi przez lekarza (okresy pomiarowe można ustawić na: 5, 10, 15, 20, 30, 45, 60, 90 minut) i dokonywany jest pomiar saturacji SpO2.

Po skończonym badaniu wyniki pomiarów przy pomocy złącza USB można zarchiwizować w komputerze i za pomocą oprogramowania dokonać analizy i wydruku raportu. Oprogramowanie i obsługa rejestratora dostępna w języku polskim.
Zobacz inne modele produktu: Holter ciśnienia
Sprawdź cenę