Przedstawiamy nowoczesne lodówki i chłodziarki medyczne, farmaceutyczne oraz laboratoryjne, potrzebne do przetrzymywania leków i szczepionek. Są to urządzenia dedykowane szczególnie do wymogów medycznych. Półki  wyposażone są w organizery i możliwość zamieszczenia opisów, dla efektywnego zarządzania zaopatrzeniem.Elektorniczny rejestrator temperatury umożliwia utrzymywanie właściwych wartości, wymaganych dla utrzymania właściwości fizycznych i chemicznych transportowanych surowców. Lodówki farmaceutyczne a także medyczne oferujemy w wersjach z drzwiami przeszklonymi a takżę ze stali nierdzewnej. Szczegóły techniczne dostępne sa po wyborze konkretnego urządzenia.


Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty urządzeń dla laboratoriów, pracowni i gabinetów medycznych. Wszystkie przedstawiane  chłodziarki  wyróżniają się duża wydajnością  i świetnym wyglądem.

Polecamy chłodziarki farmaceutyczne firmy: http://www.euro-medical.pl/chlodziarki-na-leki

Chłodziarka farmaceutyczna jest gwarancją bezpiecznego przechowywania szczepionek i lekarstw.

Wymagania dotyczące trasportu szczepionek i lekarstw są ściśle opisane wytycznymi prawa po to, by medykamenty zachowały  wszystkie właściwości lecznicze oraz były bezpieczne dla pacjentów. W związku z tym niektóre z nich muszą być trzymane w bezpiecznej temperaturze. Punkty szczepień, gabinety lekarskie i apteki powinny być więc wyposażone w specjalne chłodziarki medyczne. Czym się kierować przy wyborze profesjonalnej chłodziarki?

Polecamy lodówka na leki Euro-Medical