Dziś cennik odgrywa kluczową rolę dlatego oferujemy dobre produkty w konkurencyjnej cenie.
Nasz wózek jest w stanie pochwalić się wysoką klasą wykonania a także komfortem użytkowania. Jest to produkt posiadający nowoczesne rozwiązania. Nie wybieraj kota w worku- nasz wózek jest pewnym i bezpiecznym wyborem.

Wózek do transportu chorych E-2 stworzony jest do przewożenia pacjentów na terenie szpitala, przychodni i innych placówkach medycznych. Stalowa konstrukcja wózka pokryta jest lakierem proszkowym, odpornym na promieniowanie UV, zniszczenia mechaniczne i detergenty dezynfekcyjno-myjące. Wózek zawiera hydrauliczną zmianę wysokości leża realizowaną pompą nożną . Leże wózka dwusegmentowe, oparcie pleców sterowane przy pomocy sprężyny gazowej upraszczającej znacznie obsługę personelowi medycznemu. W narożnikach wózka znajdują się krążki odbojowe zabezpieczające zarówno ściany przed obiciami oraz zabezpieczające sam wózek. Wózek standardowo wyposażony jest w barierki boczne łatwo i szybko obsługiwane za pomocą jednego przycisku. Ponadto wózek standardowo wyposażony jest w wieszak kroplówki oraz kosz na butlę z tlenem.

Cztery kółka jezdne o średnicy 125 mm gwarantują bezproblemową jazdę na korytarzach szpitalnych. Centralna blokada kół – w standardzie – zapewnia łatwą obsługę wózka.

Wózek do transportu chorych E-2 PARAMETRY TECHNICZNE:
Wymiary zewnętrzne: 210 × 69 cm
Zakres regulacji wysokości leża: 46-85 cm

Zobacz inne modele tego asortymentu i poproś o wycenę oraz ofertę handlową.

Zapraszamy do kontaktu