Poznaj cennik naszych łóżek elektrycznych. Nasza firma od wielu lat dostarcza łóżka szpitalne, zarówno elektryczne jak i o niezmiennej wysokości. Są to produkty wysokiej jakości, które regularnie chwalą klienci. Nie oferujemy półśrodków- tylko produkty o doskonałej opinii.

Zaawansowane technologicznie łóżko o bardzo dużym udźwigu pacjenta, bo aż 500 kg.
Wszystkie pozycje uzyskiwane są za pomocą silników elektryki kierowanych pilotem ręcznym, przewodowym. Struktura łóżka umożliwia ułożenie w:
– funkcji wejściowej (leże 35centymetrów nad podłogą)
– funkcji  Trendelenburga: 17o
– funkcji anty-Trendelenburga: 17o
– funkcji Fowler’a (krzesełko)

W standardzie łóżko szpitalne posiada materac oraz dwudzielne obudowy boczne, zabezpieczające chorego na całej powierzchni leża, ponadto  zabezpieczone systemem pozwalającym opuszczenie barierek tylko od strony zewnętrznej łóżka. System jazdy składa się z 4 kół o średnicy 125 milimetrów, blokowanych centralnie. Oparcie pleców zaopatrzone w opcje CPR – mechaniczne opuszczanie segmentów w razie braku zasilania sieciowego oraz w układ autoregresji, zatrzymując zakleszczeniu pacjenta podczas regulacji segmentów.
ŁÓŻKO dysponuje sporo opcji dodatkowych oraz akcesoriów opcjonalnych, które kupujący może kupić za dopłatą, np.: oświetlenie podłogi, przedłużanie leża, półka na pościel, baterie itd. W razie zakupu bardziej zaawansowanymi dodatkami proszę o kontakt.
Dane techniczne łóżka szpitalnego elektrycznego:
– długość całkowita:  2280 milimetrów
– długość łożka:    1950 milimetrów
– szerokość cała:    1130 milimetrów
– szerokość leża:  910 mm
– wysokość mini. leża:  350 milimetrów
– wysokość maxymalna leża:    800 mm
– udźwig łóżka:    500 kilogramów
– średnica kół:  125 mm
– kąt ruchu oparcia pleców:    55 o
– kąt ruchu segmentu udowego: 55 stopni
– kąt funkcji TB i A-TB:    po 17 o

Zapoznaj się z cennikiem: http://www.euro-medical.pl/lozka-szpitalne