Zawsze oferujemy Państwu cenę konkurencyjną do standardów rynku.
Fotel ginekologiczny JFG-2 sprawdzi się zarówno w sytuacjach prostszych jak i tych bardziej wymagających. W związku z tym oferujemy Państwu produkt wytrzymały, jak przystało na używany w placówkach medycznych. Zawsze wybieramy jakość i zadowolenie klienta.

Fotel ginekologiczny został wykonany z profili stalowych zabezpieczonych farbą proszkową. Budowa fotela ginekologicznego jest bardzo stabilna i wytrzymała nie tracąc przy tym na nowoczesnym wyglądzie i estetycznym wykończeniu. Stół został zaprojektowany z troską o pełnej wygodzie i komforcie zarówno dla lekarzy i pacjentów. Posiada ustawiane oparcie z wygodnym podgłówkiem, jak również wymontowywany podnóżek jak i regulowane we wszystkich płaszczyznach podkolanniki. W stole tym istnieje możliwość uzyskania pozycji leżącej, Trendelenburga i anty-Trendelenburga. W zestawie znajduje się pojemnik ze stali nierdzewnej oraz zamontowany w stelażu składany podest upraszczający wejście i zejście z fotela. Blat pokryty jest wysokiej klasy materiałem skóropodobnym.
Produkt standardowo wykończony jest w tapicerce bezszwowej.
Konstrukcja stalowa w standardzie malowana jest proszkowo w kolorze białym.
Fotel ginekologiczny JFG 2 o konstrukcji prostej i bardzo trwałej, nie tracąc przy tym na nowoczesnym designie i schludnym wykończeniu. Fotel został zaprojektowany z myślą o stuprocentowej wygodzie i komforcie zarówno dla lekarzy i pacjentów.

Zobacz inne modele tego asortymentu i poproś o wycenę oraz ofertę handlową.

Chcesz poznać cenę