Pewność dobrej klasy oraz niewielkiej ceny, to coś co nas charakteryzuje.


Pobieranie krwi to zaawansowana czynność która wymaga odpowiedniego sprzętu takiego jak oferowane stanowisko do pobierania krwi i iniekcji. Dobór odpowiedniego stanowiska do pobierania krwi oraz iniekcji jest kluczowy w celu zagwarantowania bezpieczeństwa zabiegu, dlatego nasze podukty stoją na najwyższym poziomie pod kątem użyteczności. Wybierz nasze stanowiska do pobierania krwi oraz nie martw się o przebieg zabiegu !

Stanowisko do pobierania krwi jest zrozumiałym i praktycznym rozwiązaniem upraszczającym sprawne dokonywanie zabiegu iniekcji zarówno na prawym jak i lewym przedramieniu.
Powyższe stanowisko do iniekcji pozwala na to to dzięki zastosowaniu wygodnego rozwiązania opierającego się na na możliwości zmiany położenia podłokietnika o kąt 180o, zmiany położenia zintegrowanego z siedziskiem oparcia o kąt 90o równieżopcjadostosowania wysokości podłokietnika do wzrostu pacjenta.Nasze stanowiska tworząwyśmienitewyposażenie gabinetów lekarskich. Meble lekarskieprodukowane przez naszą firmę zapewniająnajlepszy standard i klasę wykonania. Stanowisko do pobierania krwi, to produkt, który poprzez zintegrowanie krzesła i stolika zabiegowego przeznaczony jest do ułatwieniadokonania zabiegu iniekcji na prawym lub lewym przedramieniu osoby poddawanej zabiegowi. Przeznaczony jest do stosowania w jednostkach służby zdrowia, szpitalach, sanatoriach. Doskonałe meble medyczne i szpitalne dla służby medycznej. Przeprowadzenie tej proceduryupraszcza przestawne, ściśle zintegrowane siedzisko z oparciem, które przezzmianępołożeniaumożliwiaswobodnedokonanie zabiegu. Wyrób zaopatrzony jest we wspornik „podłokietnik”, który służy do oparcia przedramienia pacjenta albo osoby poddawanej zabiegowi.

Zobacz cala ofertę naszych foteli do pobrań http://www.euro-medical.pl/fotele-do-pobierania-krwi
Zapoznaj się z ceną