Kupując u nas wyroby Medyczne każdy kupujący otrzyma wysoką klasę a także niskie ceny.

Stanowisko do pobierania krwi i iniekcjii jest doskonałym wyborem zważywszy na jakość i opinie klientów. Nasz produkt w postaci stanowiska do pobierania krwi to świetne wyposażenie placówek medycznych. Nasz produkt }znacząco upraszcza pracę personelu medycznego.

Stanowisko do pobierania krwi jest prostym i praktycznym rozwiązaniem ułatwiającym efektywne przeprowadzanie zabiegu iniekcji zarówno na prawym jak i lewym przedramieniu.
Jest to możliwe dzięki użyciu praktycznego rozwiązania polegającego na możliwości zmiany położenia podłokietnika o kąt 180o, zmiany położenia zintegrowanego z siedziskiem oparcia o kąt 90o także opcja dostosowania wysokości podłokietnika do wzrostu pacjenta. Nasze stanowiska stanowią doskonałe wyposażenie placówek lekarskich. Meble medyczne produkowane przez naszą firmę gwarantują najwyższy standard i poziom wykonania.
Przeznaczenie:
Stanowisko do pobierania krwi, to sprzęt, który poprzez zintegrowanie krzesła i stolika zabiegowego stworzony jest do uproszczenia przeprowadzenia zabiegu iniekcji na prawym lub lewym przedramieniu osoby poddawanej zabiegowi. Przeznaczony jest do stosowania w placówkach służby zdrowia, szpitalach, sanatoriach. Idealne meble medyczne i szpitalne dla służby zdrowia.
Charakterystyka:
Przeprowadzenie tej czynności ułatwia przestawne, ściśle zespolone siedzisko z oparciem, które przez modyfikację ustawienia umożliwia swobodne przeprowadzenie zabiegu. Sprzęt zaopatrzony jest we wspornik „podłokietnik”, który przeznaczony jest do podparcia przedramienia pacjenta lub osoby poddawanej zabiegowi.
Stanowisko do pobierania krwi jest sprzętem nieinwazyjnym, niesterylnym.

Znajdź odpowiadający Twoim potrzebom fotele do pobrań http://www.euro-medical.pl/fotele-do-pobierania-krwi

Zapoznaj się z ofertą