Nasz Sklep Medyczny istnieje od 2010 roku i prowadzi handel aparatury medycznej. Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór produktów lekarskich przeznaczonych do przychodni czy osób prywatnych. Nasze wyroby produkowane są z wysokiej jakości materiałów posiadające wysokie gwarancje i wszelkie atesty i certyfikaty. Polecamy: http://www.euro-medical.pl/

Naszą misją jest wspomaganie tych, którzy dają pomoc, dlatego sprzedajemy sprzęt medyczny. Szeroki asortyment urządzeń do całosciowego wyposażenia szpitali oraz  prywatnych gabinetów, Spa, do ratownictwa medycznego, jak również sprzęt do użytku domowego, stosowany m.in. podczas opieki nad chorym. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt medyczny konieczne do wykonywania leczenia i operacji z zakresu wszystkich dziedzin medycyny.

Sprawdź naszą stronę internetową i zapoznaj się z cenami sprzętu i aparatury medycznej. Zaopatrujemy wiele szpitali na terenie Polski. Rozwijamy też eksport za granicę od 7 lat. Nasze towary ratują życie pacjentom w wielu placówkach medycznych. Sprawdź nasze ceny.


Atrakcyjne ceny aparatury medycznej – Wejdź na naszą stronę www : http://www.salamed.pl/produkty/aparaty-ekg/

Dzięki różnym naszych sprzedawanych urządzeń każdy klient znajdzie coś dla siebie. W naszym asortymencie znajdują się też wózki medyczne dla dorosłych, standardowe, elektryczne i wózki bardzo trwałe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową. Kupując wyroby u nas w salonie otrzymasz 34 miesiące gwarancji. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dysponując niebywale sprawną siecią dystrybucyjną oraz sprzedażową, firma Euro-Medical ma możliwość wciąż rozwijać się jako producent sprzętu medycznego. Codzienną pracę opieramy na długoletniej tradycji, która od początku pozwala naszej firmie stale poszerzać swoje możliwości. Euro-Medical w Bielsku-Białej jest obytym producentem a także dystrybutorem sprzętu rehabilitacyjnego a także medycznego, aparatury medycznej jak i pozostałych wyrobów medycznych. Jako samodzielny podmiot gospodarczy istniejemy od 2000 roku a tkże cały czas poszerzamy swoją działalność w branży medycznej. Przedsiębiorstwo Euro-Medical narodziła się w 2000 roku, z misji zaoferowania polskim klientom najlepszej klasy sprzętu i aparatury medycznej.

Oferujemy aparaturę medyczną:

– Aparaty KTG i ssaki medyczne

– Spirometry i ssaki medyczne

– Wózki do przewożenia chorych oraz wózki reanimacyjne

– Meble medyczne i szafy medyczne